pdf.io – PDF Çevirme, Birleştirme, Bölme, Döndürme

Bilgisayarla uğraşan herkes bir şekilde pdf dosyaları ile tanışıktır. Zaman zaman bu dosyalarda işlem yapma ihtiyacı duyabilmekteyiz. İşte bu amaçla oluşturulmuş pdf.io (https://pdf.io) online bir pdf aracıdır. Bu aracın başlıca işlevleri: Pdf dosyalarını excel, word, powerpoint formatlarına çevirme; iki veya daha fazla pdf dosyasını birleştirerek (ister dosyaların tamamını, isterseniz belirli sayfalarını seçerek) tek dosya haline getirme; pdf dosyasının istediğiniz sayfalarını bölerek ayrı bir pdf olarak kaydetmek; pdf’de yer alan sayfaları döndürme ve pdf şifresini kaldırmaktır.

Araçtaki işlevleri ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Ancak iki farklı işlem yaptıktan sonar yeni bir işlem için size bir sure bekletiyor. Normal bir kullanıcı için çok sıkıntı yaratmayacak bir durum. Fakat yoğun bir şekilde kullanacaklar için belirli bir ücret karşılığında bu bekleme süresini kaldırmak mümkün.

Araç için : https://pdf.io

Bu online araca alternatif olarak smallPDF sitesini kullanabilirsiniz. Bu araca ulaşmak ve bilgi almak için ilgili makalemi okuyabilirsiniz.

Smallpdf – PDF Çevirme, Birleştirme, Bölme, Döndürme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.